DAEMON Tools Lite

Verimlilik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0,66 MB
  • Version 10.4.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Disc Soft Ltd.
DAEMON Tools Lite uygulaması sıkıştırılmış verilerinizi bilgisayarınızda kolayca açmanıza yarayacak bir uygulamadır.

DAEMON Tools Lite uygulaması bilgisayarınızda kullanabileceğiniz sıkıştırılmış dosyaları kolaylıkla açmanıza yarayacak donanımlı bir uygulamadır.  Uygulamamızı bilgisayarınıza indirmek için her hangi bir ücret indirmenize gerek yoktur. Üstelik uygula içerisinde her hangi bir kötü yazılıma yer verilmiyor. Yani indirme sonucunda bilgisayarınıza virüs bulaşmaz. 

Kullanıcılarına güvenilir bir hizmet sunan DAEMON Tools Lite bilgisayarınızda kullanmanız için sizlere sanal dünyanın verilerinden olan sanal diskler oluşturmanıza olanak sağlıyor. Sıkıştırılmış olan popüler uygulamaları DAEMON Tools Lite uygulaması tarafından oluşturduğunuz sanal disklerin üzerine bırakın ve açmak istediğiniz dosyalar sizlere açılsın. Kendinize özel dosyalar oluşturmanıza da yarayan DAEMON Tools Lite uygulaması bilgisayarınızı daha verimli kullanım haline getiriyor. 

Mobil cihazınızda bulunan oyunlarınızı, dosyalarınızı ya da özel verilerinizi bu sanal disklerin, CD'lerin içerisine atarak kaybolmalarını önleyebilirsiniz. Bilgisayarınız DAEMON Tools Lite uygulaması sayesinde 4 adet sanal bir disk oluşturabilirsiniz. Sizde DAEMON Tools Lite uygulamasını ücretsiz olarak indirin ve verilerinizi kolaylıkla saklayın. 

Daha Fazla Göster
DAEMON Tools Lite indir
DİĞER SÜRÜMLER